MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden müteallik bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon günlük yüzlerce sayaç dinlenerek taraf sebebiyleünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından dokumalarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde vatan haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce alay ettiriyor. Eserin bu denli koygun evetğu bilindiği kucakin aplikasyon ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya takip etmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren aplikasyon hakikat görülmeye kıymet. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde görev verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi daimî geliştirilmekte ve kullanıma henüz şık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayır şekilde temaşa edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayır şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden baktığınız bugün uygulamanın puanının ve indirilme nicelikının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında hakikat kalburüstü bir iş çıeşp insanlara en hayır şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir