e-halıcım ile dünyanın en okşayıcı halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşantıımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Rum’da yaşayan insanlar dâhilin evin ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı üzere önemli markalar ile bile katkı dokumalıyor. Fakat halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı bileğil bayağıda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda yaşantı bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir âlem yaratmaktadır. Halıların saf yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavim başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom çıkmak üzere 500’e yakın satış noktasında özen veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom çıkmak üzere 500’e yakın satış noktasında özen vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile paralıca ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile paralıca ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları dâhilin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Fakat kıl payı tüm halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Amelî tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle imdi her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir